Угода користувача

Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

Використання даного сайту, в тому числі заповнення різних форм, заявок, а також замовлення Вами товарів/послуг з використанням даного сайту означає Вашу згоду з умовами даної Угоди.

  

1. Терміни, які використовуються в тексті Угоди, мають таке значення:

  • Сайт - це сайт https://telmone.com/ru/

  • Адміністрація - адміністрація сайту

  • Користувач - особа, яка переглядає інформацію на сайті і/або замовляє та/або отримує товари з використанням інструментів сайту. Одержувач і Платник є користувачами.

  • Інтернет магазин - інтернет-магазин https://telmone.com/ru/

  • Сервіси - інтерактивні сервіси сайту

  • Угода - ця угода та правила користування сайтом https://telmone.com/ru/

 

2. Всі користувачі можуть переглядати зміст Сайту, ознайомлюватися з інформацією та матеріалами, а також іншими даними, розміщеними на ньому.

 

3. Користуватися сервісами сайту, в тому числі оформляти замовлення на ньому.

3.1 Оформляючи замовлення або реєструючись на сайті https://telmone.com/ru/, перед заповненням своїх персональних даних користувач дає свою згоду адміністрації на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптування, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених ним даних, а саме: прізвище, ім'я, по батькові; електронна пошта; телефон; адреса; з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних АТ «УКРПОШТА», ТОВ  «ДЖАСТІН», ТОВ «НОВА ПОШТА»  іншим транспортно-експедиторським та кур'єрським організаціям, будь-яким Банкам і/або фінансовим установам, та іншим третім особам (без обмеження) на розсуд адміністрації.

Дане положення діє без обмеження терміну дії.

3.2 Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана користувачем.

  

4. У разі надання недостовірної інформації при реєстрації на сайті, або іншого порушення цих правил, користувачеві може бути відмовлено в користуванні сервісами.

 

5. Користувач особисто відповідає за збереження своїх логіна і пароля та інших реєстраційних даних для входу на сайт.

Передача користувачем своїх логіна і пароля, інших реєстраційних даних третім особам забороняється. У разі втрати логіна, пароля або інших реєстраційних даних, користувач зобов'язується дотримуватися інструкцій, прописаних на сайті для їх відновлення.

У разі неможливості відновлення реєстраційних даних згідно інструкції, користувач повинен звернутися до адміністрації.

 

6. Розміщена на сайті інформація (зокрема про товар, його ціну, характеристики, наявність або відсутність та ін.) може виявитися застарілою або помилковою. Перед оформленням замовлення користувачам рекомендується звернутися до співробітників інтернет-магазину для перевірки відповідності вказаної  інформації. Для цього користувач може:

  • залишити свій контактний телефон для зв'язку при оформленні замовлення;

  • зв'язатися зі співробітниками інтернет-магазину самостійно: https://telmone.com/ru/

 

7. Користувач зобов'язується уважно ознайомитися з даною угодою. У разі незгоди з її умовами користувач зобов'язується негайно припинити використання сайту.

 

8. Адміністрація в будь-який час без повідомлення користувачів може вносити зміни в цю угоду, а також в сервіси, матеріали, інформацію, будь-яких інших даних, розміщених на сайті, зокрема щодо ціни товарів, їх наявності або відсутності, інших характеристик.

 

9. Користувачі мають право переглядати і завантажувати інформацію і матеріали з сайту тільки для особистого (некомерційного) використання, за умов повного дотримання законодавства у сфері охорони інтелектуальної власності, інших вимог чинного законодавства України. Заборонено комерційне та/або публічне використання матеріалів, інформації, інших даних, розміщених на сайті. Будь-яке використання матеріалів, інформації, інших даних сайту на інших сайтах без згоди правовласника заборонено.

 

11. Для видачі замовлення одержувачу (Користувачу) останній зобов'язаний пред'явити при отриманні документ, що засвідчує особу (паспорт).

 

12. Всі можливі суперечки, що випливають з цієї угоди або пов'язані з нею, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України.

 

13. Бездіяльність з боку адміністрації сайту в разі порушення будь-ким з користувачів положень угоди не позбавляє адміністрацію сайту права зробити пізніше відповідні дії на захист своїх інтересів і захист авторських прав, які охороняються відповідно до законодавства.

 

Користувач підтверджує, що ознайомлений з усіма пунктами цієї угоди і безумовно приймає їх.

Гарантии качества

Доставка   Доставка   Доставка    
Гарантии качества. Сервисная поддержка   Отслеживание товара при доставке   На сайте только сертифицированные товары!    
             
Каталог Телмоне - напрямок здорового життя тел. (044) 364-07-53 Работаем в будни с 10:00 до 18:00