ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ

"Тестування Екологічного гелю Elissys для делікатних зон з пробіотиком"

(Далі за текстом - Офіційні правила)

м. Київ 01 січня 2020

1. Організатор акції.

1.1. Організатором акції «Тестування Екологічного гелю Elissys з пробіотиком» (далі – Акція) є Товариство з обмеженою відповідальністю «СК-РІТЕЙЛ» (далі за текстом – ТОВ «СК-РІТЕЙЛ», Організатор).

2. Територія проведення та тривалість Акції.

2.1. Акція проводиться на території України, крім зон проведення АТО та АР Крим.

3. Період проведення акції (для учасників):

3.1. Початок: 01.01.2020 року.

3.2. Закінчення: 31.12.2020 року.

3.3. Інформаційна підтримка Акції: на сайті telmone.com

Ці Офіційні правила розроблено та затверджено Організатором Акції. Оприлюднення Офіційних правил Акції здійснюється на сайті telmone.com (далі – Офіційний сайт Організатора).

4. Право на участь в Акції, Учасники Акції.

4.1. В Акції можуть брати участь будь-які громадяни України, які проживають на території України, які досягли повноліття (18 років), і які в період проведення Акції виконали всі правила та умови цієї Акції, викладені нижче (далі за текстом – «Учасники» або «Учасники Акції») »).

УВАГА! Не визнаються Учасниками Акції та не можуть брати участь у ній неповнолітні, обмежено дієздатні та недієздатні особи.

5. Права учасників Акції.

5.1. Участь в Акції є добровільною та визначається власним волевиявленням та громадянською позицією учасників.

5.2. Учасники Акції мають право отримати інформацію про хід реалізації Акції на офіційному сайті Організатора.

5.3. Учасники Акції мають право поширювати інформацію про Акцію будь-яким способом, включаючи використання соціальних мереж, інших засобів комунікації та зв'язку.

5.4. Учасники Акції мають право заохочувати до участі в Акції своїх рідних, близьких та знайомих.

5.5. Учасники Акції мають право на визначення власного ступеня їхньої активності в Акції.

6. Порядок участі у Акції

6.1. Учасником Акції є особа, яка відповідає вимогам, зазначеним у п.4.1. та належним чином виконала всі умови цих Правил.

6.2. Учасники акції, запрошені до участі в акції, отримують інформацію через рекламу в поштових розсилках Організатора, шляхом усного повідомлення, за допомогою інтернет-ресурсів, смс-розсилки та телебачення, включають інформацію рекламного характеру. Дана акція не є лотереєю, грою, конкурсом, чи публічною обіцянкою винагороди без оголошення конкурсу у сенсі глави 78 Цивільного кодексу України, і спрямована на підвищення впізнаваності та лояльності до ТМ «Elissys®».

6.3. Для участі в Акції Учаснику необхідно зареєструватися на сайті http://tlm.ai/ep/3/ та підтвердити свою участь представнику організатора.

7. Акційна пропозиція:

7.1. Акція надає можливість отримати продукцію Elissys® із призового фонду Акції.

Призовий фонд Акції складається із гелю для делікатних зон Elissys 100 мл. (Далі називаються товар за акційною ціною *)

* Під "отримати подарунок» мається на увазі придбання товару за акційною ціною гель для делікатних зон Elissys 100 мл учасником Акції на сторінці http://tlm.ai/ep/3/ за 1,02 (одну гривню 2 копійки) + 49, 98 ( сорок дев'ять дев'яносто вісім) гривень за тарифами Укрпошти з урахуванням упаковки, доставки та комісії зазначених у п.8.1.

7.2. Кількість акційних товарів обмежена.

7.3. Організатор Акції залишає за собою право збільшити загальний Призовий фонд Акції або включити до Акції додаткові подарунки, які не передбачені цими Правилами. Якщо такі зміни матимуть місце, Організатор повідомляє про них у порядку, передбаченому п. 10.3 цих Правил.

8. Доставка

8.1. Доставка "Укрпошта" - доставка посилки Учаснику Акції відправляється на відділення Укрпошти. Вартість доставки залежить від ваги посилки та місця проживання (в межах області та України) може змінюватись. Поштові витрати на пересилання становлять від 22,50 до 30 грн + (2,40 грн * фактична вага відправки), крок тарифікації - 0,1. У вартість доставки додається вартість послуг з комплектації посилки 12,90 грн. За одну посилку комісія за грошовий переказ до 1,5% суми платежу.

8.2. При замовленні кур'єрської доставки оплачується додатково за тарифами Укрпошти.

8.3. Термін доставки – протягом 10 днів з моменту надходження замовлення Учасника Акції. Після надсилання вантажу на телефон прийде повідомлення з номером відділення Укрпошти.

9. Порядок та строки отримання Подарунків Акції:

9.1. Кожен Учасник акції отримує Товар за акційною ціною, за умови надання наступної інформації для відправки акційних товарів: ПІБ, контактний номер телефону та поштовий

адресу, на яку йому буде надіслано товар.

9.2. Оподаткування вартості Товарів за акцією проводиться відповідно до чинного законодавства України.

9.3. У разі письмової відмови від Акційного товару з боку Учасника Акції, що має право на отримання відповідного товару, Організатор на свій розсуд визначає спосіб розпорядження такими акційними товарами.

10. Прикінцеві положення.

10.1. Організатор Акції не несе відповідальності у разі настання таких форс-мажорних обставин, як стихійні лиха, пожежі, повені, воєнні дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у чинному законодавстві, діє на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора Акції.

10.2. У разі виникнення ситуації, яка допускає неоднозначне тлумачення цих Офіційних правил та/або питань, не врегульованих цими Офіційними правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організатора Акції є остаточним та не підлягає оскарженню.

10.3. Ці правила можуть бути змінені/доповнені Організатором протягом усього періоду проведення Акції, при цьому інформування щодо змін та доповнень буде здійснено шляхом розміщення на сайті telmone.com. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не передбачено змінами/доповненнями чинних Офіційних правил.

10.4. Беручи участь в Акції Учасник одночасно підтверджує факт ознайомлення з цими Офіційними правилами Акції «Тестування Екологічного шампуню Elissys з пробіотиком» та свою повну та безумовну згоду з ними. Участь в Акції не дає права на отримання від Організатора будь-якої компенсації.

10.5. Учасники акції під час реєстрації надають згоду на обробку та зберігання таких персональних даних: прізвище, ім'я, по батькові; номер телефону та поштова адреса у такій формі, з визначенням мети обробки та використання персональних даних, не суперечить чинному законодавству України.

Гарантии качества

Доставка   Доставка   Доставка    
Гарантии качества. Сервисная поддержка   Отслеживание товара при доставке   На сайте только сертифицированные товары!    
             
Каталог Телмоне - напрямок здорового життя тел. (044) 364-07-53 Работаем в будни с 10:00 до 18:00